Jesteśmy profesjonalnym, polskim gospodarstwem zajmującym się uprawą zbóż oraz obróbką nasion, ziaren i mieszanek zbóż dla dzikich ptaków. Oferujemy karmniki i karmę najwyższej jakości, ponieważ bazujemy na rozległej wiedzy i zaawansowanym zapleczu technologicznym. Ponadto jesteśmy wierni procedurom, dzięki którym nasze artykuły zachowują swoje najlepsze właściwości przez długi czas, a przy tym są pozbawione zanieczyszczeń.

 

 

Specjalizujemy się w uprawach zbóż, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości karm dla ptaków. W naszym gospodarstwie rolnym zastosowanie mają najnowocześniejsze maszyny i urządzenia do uprawy, siewu i zbioru, dzięki którym zwiększamy wydajność i jakość wyprodukowanych płodów rolnych.
Nasze zboża magazynujemy w kontrolowanych warunkach w dedykowanych silosach zintegrowanych z suszarnią najnowszej generacji. Ponieważ produkujemy lokalnie na miejscu głównie z naszych własnych upraw, przez cały rok jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę mieszanek zbóż i nasion wysokiej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji nasion- od 2003 roku nasze przedsiębiorstwo CH-U „BUGAJ” specjalizuje się w uprawach i procesach przygotowania materiałów siewnych. Nasze uprawy realizowane są na własnym ponad 500 hektarowym gospodarstwie rolnym. W przypadku, gdzie nie uprawiamy określonych nasion, staramy się jak najlepiej pozyskiwać lokalne produkty od zaufanych dostawców które podlegają 100% kontroli wejściowej dokonywanej przez nasze wewnętrzne laboratorium.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór nasion, karmników, produktów zbożowo-tłuszczowych w postaci kul, przysmaków, kokosów nadziewanych oraz smakowych bloków tłuszczowych.
Ponieważ jesteśmy żywo zainteresowani dobrostanem ptaków  to mamy świadomość odpowiedzialności za ich zdrowie. Specjalnie dla  skrzydlatych przyjaciół nasze nasiona produkowane są z dbałością o to, aby były w pełni bezpieczne. Nasza produkcja realizowana jest na jednej z największych i najnowocześniejszych linii przyjęcia i czyszczenia w Polsce. Urządzenia zamontowane w linii należą do najbardziej zaawansowanych na świecie. Nasza suszarnia zbóż jest w stanie pracować z wydajnością do 1000 ton na dobę.
Dążąc do wyprzedzenia konkurencji inwestujemy w nowe technologie oraz wdrażamy projekty udoskonalania naszych procesów i produktów.

 

 

Naszym najnowszym projektem jest skuteczne opracowanie i wdrożenie pionierskiej w naszym kraju ekologicznej technologii zabezpieczania ziarna przed szkodliwymi drobnoustrojami.
Proces ten polega na poddaniu ziarna zabiegowi, który pozwala neutralizować niepożądane drobnoustroje mogące występować na okrywie nasiennej. Ten proces zapewnia że nasze ziarno jest zawsze w pełni bezpieczne i pozostaje dłużej w doskonałej kondycji jakościowej.
CH-U „BUGAJ” w zakresie działalności handlowej HAPPY BIRDS obsługuje detalicznie region Polski centralnej, a hurtowo działamy na terenie całego kraju poprzez szeroko rozwiniętą sieć naszych dystrybutorów. Dla odbiorców hurtowych oprócz specjalnych cen, możemy zaoferować realizację karm wg receptury odbiorcy lub pod nazwą marki klienta.

 

Newsletter
close slider

    Zapisz się do newslettera