Woofchild® jest zabawną polską marką, tworzącą kolorowe sweterki dla piesków, odzwierciedlające ich wesołą, psią osobowość. Unikalne wzory, komfort noszenia, miękkość, najwyższej jakości przędza, wytrzymałość, łatwość prania, piękne detale i metki – wszystko to sprawia, że sweterki Woofchild® zyskały już tak duże grono sympatyków i w Polsce i daleko poza jej granicami.

Woofchild®  jest marką tworzoną przez naszą Rodzinę, która wierzy w miłość pomiędzy ludźmi a zwierzętami. Nasz piesek Lily – radosny, podskakujący Jack Russell, zmienił nasze życie. Wniósł mnóstwo miłości i uśmiechu. Lily nie jest naszym zwierzątkiem, stała się Rodziną. A jej pocieszne zachowanie i przezabawne podskoki zainspirowały nas do tworzenia wesołej, optymistycznej kolekcji jesienno-zimowych sweterków dla psów.

W stworzenie marki Woofchild® włożyliśmy 100% serca i starań. Nasze piękne i wygodne sweterki są z ogromną starannością produkowane w Polsce. Mamy wielką nadzieję, że Twoje psie dziecko pokocha te sweterki tak bardzo jak nasza Lily. Jesteśmy przekonani, że gdy zobaczysz w nich swojego psa – uśmiechniesz się szeroko.

Sweterki Woofchild® to jakość i komfort. Nie straszne im ani kałuże, ani błoto. Sweterki można prać w pralce na zakres 30°C. Po praniu wyglądają jak nowe.

Ostatnio nowością w naszej kolekcji są kolorowe smycze i obroże Woofchild®, które wraz ze sweterkami tworzą wesołą, przykuwającą wzrok przechodniów całość.

Twojemu pieskowi będzie ciepło, a Tobie będzie ciepło na sercu na jego widok! ❤️

Newsletter
close slider

    Zapisz się do newslettera