Dr Lucy – Przygoda z „Lassie wróć”

Przygoda z „Lassie wróć”

1989

W tym roku pojawił się pierwszy w domu Pani Doktor psiak rasy Owczarek Szkocki Collie. Córka Pani Doktor Ludwiki Własińskiej poprosiła o psiaka na pierwszą komunię świętą, ponieważ jako mała dziewczynka zakochała się w filmie „Lassie, wróć!” i tym sposobem psiak zagościł na długie lata w ich domu.

Pierwszy szampon dla psów został nazwany właśnie imieniem „Lassie”.

Historia kosmetyków Dr Lucy

2006 – premiera marki kosmetyków Dr Lucy. Podczas światowej wystawy psów na Międzynarodowych Targach Poznańskich dr Ludwika Własińska zaprezentowała nową markę kosmetyków dla psów, których receptury stworzyła wraz z najlepszymi groomerami w Polsce, w odpowiedzi na potrzeby hodowców, groomerów i opiekunów czworonogów potrzebujących najwyższej jakości kosmetyków.

2010 – promocja Dr Lucy w Brazylii. Linia kosmetyków dr Lucy została wyróżniona przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka i jako laureat konkursu na innowacyjność w małych i średnich przedsiębiorstwach wzięła udział w misji gospodarczej w Brazylii, która pozwoliła na poznanie kultury biznesu w kraju ameryki południowej oraz zbudowania sieci kontaktów.

2018 – powstanie linii Casual. W oparciu o linie PRO dla profesjonalistów – stworzyliśmy linię najlepszych kosmetyków dla psów z myślą o ich codziennej, domowej pielęgnacji. Szampony i odżywki o orzeźwiającym zapachu zielonej herbaty są dedykowane najpopularniejszym rodzajom sierści i włosów.

2018 – początek prac nad linią Eko. W 2018 roku otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków unijnych na projekt „Nowoczesne, ekologiczne środki pielęgnacyjne dla zwierząt oparte o surowce naturalne”. W odpowiedzi na rozwój świadomości wśród społeczeństwa podjęliśmy pracę nad linią produktów ekologicznych, ale nie, że z kupionym certyfikatem i ładnie wyglądającym znaczkiem, który nic nie znaczy, lecz również i przede wszystkim z ekologiczną butelką i naturalnym składem. Kosmetyki przyjazne i bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz co najważniejsze dla środowiska, o które wspólnie się troszczymy.

2020 – powstanie linii Clean&Safe. Nasza oferta wzbogaciła się o preparaty do higieny i dezynfekcji, które pozwolą zapewnić czyste i bezpieczne otoczenie zarówno ludziom, jak i zwierzętom. Przy tworzeniu linii CLEAN&SAFE postawiliśmy przed sobą zadanie, żeby kosmetyki nie podrażniały skóry. Udało nam się osiągnąć ten efekt, przy zachowaniu 100% skuteczności w działaniu.

Dowiedz się więcej na: https://drlucy.pl/

Newsletter
close slider

    Zapisz się do newslettera