Sklep Pod Psem

Początki firmy to owoc pasji i miłości do psów. W 1981 Iwona Magdziarska, właściciel firmy, założyła hodowlę bokserów Ewenement. Jako międzynarodowy sędzia kynologiczny, doświadczony hodowca, a przede wszystkim oddany miłośnik zwierząt – w trudnych czasach poszukiwała dla swoich bokserów wszystkiego co najlepsze. W ten sposób nabyła na jednej z niemieckich wystaw psów karmę bosch, która okazała się pierwszym produktem, który nie powodował uczuleń i problemów z nietolerancją pokarmową u jej psów.

Hodowla staje się motorem powstania firmy w 1990 roku. Rok później (1991), zostajemy dystrybutorem karmy bosch na Polskę. Początki to akcje promocyjne na wystawach i sprzedaż prowadzona wyłącznie klientom indywidualnym oraz hodowcom- z garażu i magazynu. 1994 rok to rozpoczęcie sprzedaży hurtowej we Wrocławiu, gdzie po 7 latach działalności- w 2001 roku otwarto również sklep firmowy, funkcjonujący do dzisiaj jako sklep „Pod Psem”. 2003 to otwarcie magazynu centralnego w miejscowości Sośnie.

Kolejne lata to obok sukcesów wystawowych i rozwijania marki bosch, także otwarcie filii w Katowicach i Warszawie, oraz wzbogacenie oferty o karmę dla kotów Sanabelle, piaski dla kotów Golden Grey oraz oleje z łososia Pegasus. Od 2017 roku rozszerzamy dystrybucję o hiszpańską markę Natural Greatness, która oprócz standardowych karm suchych i mokrych, posiada w ofercie również obszerny wybór karm weterynaryjnych. Działalność w internecie zaczynamy w 2017 roku pod nazwą naszego stacjonarnego sklepu firmowego Sklep Pod Psem.

Dzisiaj, jesteśmy firmą z ponad 30- letnim doświadczeniem, mamy 20 osobowy zespół doskonale wyszkolonych pasjonatów zoologii, w dużej części hodowców psów lub kotów. Posiadamy własne magazyny logistyczne, transport, przedstawicieli handlowych, sprawnie działająca sieć dystrybucji, firmowy sklep stacjonarny oraz sklep internetowy.

Nasz zespół zawsze chętnie służy pomocą na każdym etapie współpracy. Zarówno właścicielowi psa, kota, jak i profesjonalistom – hodowcom, dystrybutorom czy właścicielom i pracownikom sklepów zoologicznych i lecznic weterynaryjnych.

https://www.skleppodpsem.pl/

Newsletter
close slider

    Zapisz się do newslettera