Czary Psiary

 

Jak to się zaczęło?

Czary psiary powstały z połączenia miłości do psów oraz chęci stworzenia akcesoriów na miarę potrzeb naszych pupili!

 

Moja marka to przede wszystkim psy i ich potrzeby oraz cala radość, którą daje nam życie z nimi! Oprócz estetycznego wyglądu chciałam, żeby moje produkty były funkcjonalne i nadawały się dla psiaków różnej wielkości.

 

 

Sama jestem właścicielką 4 letniego Flat coated retrievera, którego obecność w moim życiu najpierw popchnęła mnie w stronę dokształcania się w zakresie psiego behawioru i emocji (nie wiem czy wiecie, ale oprócz tworzenia akcesoriów dla Waszych psiaków pracuje też w psiej szkole 😉 ), a następnie do stworzenia własnej marki psich akcesoriów, które wytrwale towarzyszyłyby mu w jego szalonych przygodach.

 

Produkty, które można znaleźć w ofercie Czary Psiary to przede wszystkim smycze spacerowe w dwóch wariantach – lekkie tasiemki z małymi karabińczykami, dla szczeniaków lub dorosłych psów wagi piórkowej oraz mocne, wodoodporne taśmy, które nie tylko są przyjemne dla oka, ale też odporne na wszelkie warunki atmosferyczne – dla prawdziwych psich mistrzów survivalu i miłośników kąpieli!

 

 

Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie, z sercem oraz dużą dokładnością (oraz psim kłakiem). Jestem także bardzo otwarte na Wasze propozycje, dlatego jeśli poszukujesz jakiegoś produktu, a nie widzisz go w ofercie – śmiało napisz do mnie, wspólnie spróbujemy wyczarować coś specjalnie dla Ciebie i Twojego psiaka 🙂

 

Kontakt:

Email: [email protected]

Facebook: www.facebook.com/czarypsiary

Instagram: www.instagram.com/czary_psiary

Newsletter
close slider

    Zapisz się do newslettera