Inaba

 

Inaba – japońskie przysmaki o standardzie ludzkiej żywności, których pozazdrościsz swojemu pupilowi!

Inaba to najpopularniejsza w Japonii marka przysmaków dla kotów. Jej historia sięga aż 1805 roku i małej działalności Yoshizo Inaby polegającej na połowie tuńczyka. Początkowo chodziło o zapewnienie pożywienia dla ludzi, jednak w 1958 roku oficjalnie Inaba weszła do branży karm dla zwierząt. W 1989 roku przemianowana zaś została na Inaba Ciao i pod tą nazwą znana jest dzisiaj.

To, że Inaba na początku swojej działalności zajmowała się dostarczaniem jedzenia ludziom, przełożyło się na wysoką jakość jej produktów w przyszłości. Produkty marki spełniają restrykcyjne regulacje zakładów zarejestrowanych w FDA. Innymi słowy – podlegają tym samym zasadom, co produkowana w Stanach Zjednoczonych żywność dla ludzi. A to nie koniec dobrych wiadomości dla zwierzolubów i ich podopiecznych.

Inaba wykorzystuje bowiem w produkcji swoich przysmaków surowce nieprzeciętnie wysokiej jakości – kurczaki pochodzą z chowu bezklatkowego, a ryby posiadają certyfikaty zrównoważonego połowu z uwzględnieniem bezpieczeństwa delfinów. Dodatkowo wszystkie smakołyki Inaba są bezzbożowe, niskokaloryczne i pozbawione wszelkich wypełniaczy oraz zbędnych dodatków (barwników, konserwantów). Nic dziwnego, że po otwarciu smakołyków Inaba człowiek sam ma ochotę się poczęstować.

Na szczególną uwagę zasługuje też sposób pakowania przysmaków Inaba. Materiały, z których wykonane są opakowania wykazują właściwości przeciwutleniające, dzięki czemu możesz mieć pewność, że podajesz swojemu zwierzakowi przysmak tak wysokiej jakości, jak to tylko możliwe.

Starania marki zostały docenione na arenie międzynarodowej prestiżową nagrodą World Branding Award. O tytuł rywalizowało ponad 1000 firm z całego świata, a zwycięzcę wybrali głosujący z sześciu kontynentów.

 

 

Jakie smakołyki znajdziesz w ofercie Inaba?

  • Grillowane filety w soczystych sosach – pełnowartościowa porcja najwyższej jakości mięsa w pysznym bulionie. Nie ma zwierzaka, który by się im oparł!
  • Churu – tubki pełne soczystego, aromatycznego puree, które możesz podawać wprost do pyszczka swojego pupila (Churu istnieje w wersji dla psa lub kota), pogłębiając Waszą emocjonalną więź i zaufanie. Sprawdzą się nie tylko jako przysmak, ale jako dodatkowa porcja płynu dla kotów, które mają problem z nawadnianiem się, czy podkręcenie smakowitości posiłków dla niejadków. Churu potrafi być też świetnym sprzymierzeńcem w podawaniu leków.
  • Juicy Bites – wilgotne kąski dla kotów o zabawnych kształtach wzbogacone w ekstrakt z zielonej herbaty oraz witaminę E, by jeszcze lepiej zadbać o kondycję Twojego zwierzaka.
  • Churu Bites – idealne kąski dla psów – kruche na zewnątrz, ale z miękkim nadzieniem w środku. Ten wyjątkowy przysmak dzięki swojemu kształtowi i smakowitości sprawdzi się świetnie do zamaskowania leków lub suplementów – wystarczy włożyć je do nadzienia!
  • Churu Rolls – przysmaki dla psów w kształcie paluszków z chrupiącą kurczakową skórką i kremowym Churu w środku. Fantastyczny kąsek na wyjątkowe okazje, jako nagroda podczas nauki lub kryjówka dla leków.

Grillowane filety, Churu i Juicy Bites już teraz znajdziesz w ofercie lincolnpetfood.pl.

Nowości w postaci Churu Bites oraz Churu Rolls pojawią się w asortymencie sklepu już w październiku!

 

Newsletter
close slider

    Zapisz się do newslettera