Deli4Dog

 

Przysmaki Deli4Dog to idealny motywator do treningu i doskonała nagroda dla Twojego psa. Dostępny w 3 wielkościach i kształtach (drobna kostka, talarki i pałeczki) oraz dwóch wersjach smakowych: kurczak i indyk. Ręcznie oczyszczony filet klasy premium poddany jest najpierw dojrzewaniu (podobnie jak szynka parmeńska), a następnie liofilizacji. Dzięki temu powstaje to co najlepsze i to bez użycia jakichkolwiek chemicznych dodatków, bądź wypełniaczy.

 

Cechy użytkowe, które na pewno od razu docenisz to:

  • doskonała suchość -> przysmaki nie brudzą rąk,
  • brak kruszenia się -> nic się nie zmarnuje,
  • delikatny zapach -> Twoje kieszenie pozostaną czyste i bezwonne.

 

Smakołyki Deli4Dog to prawdziwe delicje, a przede wszystkim zdrowe przekąski dla Twoich czworonożnych przyjaciół. Nie idziemy na żadne kompromisy. Jakość stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. W naszych produktach skład jest zawsze krótki i czytelny.

 

 

  • Mięso z filetu z piersi indyka jest ręcznie oczyszczane, przechodzi przez proces długiego dojrzewania, a na koniec liofilizacji. Smaczki nie są smażone ani pieczone, na żadnym z etapów nie używamy przyspieszaczy ani chemicznych dodatków.
  • Alergia na gluten to problem, z którym zmaga się coraz więcej psiaków. W przysmakach Deli4Dog glutenu nie znajdziecie. Sam filet z piersi indyka – bez dodatków, zbóż i innych elementów, które mogłyby go zawierać.
  • Przysmaki Deli4Dog nie zawierają konserwantów ani sztucznych polepszaczy – to po prostu filet z piersi indyka, dojrzewany i liofilizowany. Właśnie dlatego proces produkcyjny trwa około miesiąca – nie chcemy go sztucznie przyspieszać.
  • Nasze smaczki Deli4Dog produkowane są ze składników o jakości human grade – czyli najwyższej jakości. Zatem takich, które mogą być spożywane również przez ludzi. Masz więc pewność, że dajesz swojemu psu sprawdzone mięso.
  • Lista składników w smaczkach dla psów musi być jasna, czytelna i nieskomplikowana, bez żadnych niedopowiedzeń. W naszych produktach nie ma żadnych elementów, które mogłyby zawierać GMO, czyli żywność modyfikowaną genetycznie.

 

 

 

 

 

Deli4Dog. Prawdziwe mięso. Prawdziwie zdrowe. Naprawdę dobre.

deli4dog.com

Newsletter
close slider

    Zapisz się do newslettera