Dogarte – Psia aktywność

Zabawa stanowi podstawę prawidłowego rozwoju psa. Z myślą o naszych pupilach stworzyliśmy zabawki i akcesoria do psiej aktywności dostosowane do upodobań, charakteru i rozmiarów każdego czworonoga. Wykonujemy zabawki zarówno terapeutyczne jak również do zabawy. Naszym celem jest usprawnienie współdziałania psa i opiekuna, które będzie weselsze, bardziej zgodne i dające więcej radości obu stronom.

SZARPAKI – to zabawki wykonane z polaru, zaspokajające psią potrzebę gryzienia, ciągnięcia, szarpania. Niektóre szarpaki wyposażone są w piłkę, kółko lub inny gadżet, który dodatkowo uatrakcyjnia zabawę.

MATY – wykonane z polaru i spodniej maty. Szukanie przysmaków schowanych w zakamarkach maty zapewnia psu nie tylko zabawę strategiczną, ale również aktywność rozwijającą inteligencję.

Nieustannie doskonalimy swoją wiedzę, aby być specjalistami w poprawie komunikacji ludzi i psów. W naszej pracy łączymy wiedzę z zakresu psychologii, pedagogiki, medycyny, terapii i tresury psów, aby stworzyć właściwe zabawki dostosowane do potrzeb psa i opiekuna (poprawa relacji, redukcja zaburzeń lękowych, uspokojenie, skupienie). Oferujemy zestaw szkoleń na najczęściej zgłaszane trudności w wychowaniu psa, proponujemy  porady indywidualne dla młodych i starszych psów oraz szkolenia w małych grupach. Promujemy psie sporty. W trakcie szkoleń wykorzystujemy stworzone przez nas zabawki jako akcesoria treningowe 🙂

Realizujemy indywidualne zamówienia kolorystyczne, polecamy również wyprawki dla szczeniąt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

https://dogarte.diamedpzp.pl/sklep/

Jesteśmy również na Facebook’u: Dog-Arte Warsztaty Twórcze

Zapraszamy do kontaktu 🙂

[email protected][email protected]

 

Newsletter
close slider

    Zapisz się do newslettera