Dogs Plate

Wekowane karmy Dogs Plate i Cats Plate!

 

Najlepsi przyjaciele czworonożnych przyjaciół. Wekowane karmy Dogs Plate to doskonale zbilansowane posiłki dla każdego pupila. Bez żadnych konserwantów, przygotowywane z najwyższej jakości mięsa – wszystko co najlepsze dla psa zamknięte w słoiczku.

 

Dogs Plate powstało przy współpracy specjalistów od żywienia i prawdziwych miłośników psów. Te wyjątkowe karmy szykowane są z naturalnych produktów od lokalnych dostawców i zawierają maksymalną porcję czystego mięsa, jaką powinien zawierać zdrowy i pełnowartościowy posiłek dla psa. Dodatkowo w ich składzie nie znajdziecie żadnych barwników, wzmacniaczy smaku, czy konserwantów. Karmy są wekowane i pasteryzowane, dzięki temu do psiej michy trafia zawsze świeży posiłek.

 

Racjonalne żywienie oraz zbilansowana i odpowiednio dopasowana do indywidualnych potrzeb dieta jest podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia. Opierając się na tym założeniu, twórcy Dogs Plate i Cats Plate skomponowali aż 8 różnych rodzajów karmy dla psów i na razie 3 rodzaje karm dla kotów, w tym również wersje dietetyczne dla psów o szczególnych potrzebach. Aktualnie w ofercie znajdziecie Dogs Plate Junior, Dogs Plate Senior, Dogs Plate Active oraz Dogs Plate Sensitive, Dogs Plate Delicious oraz Delicate –  są to karmy monobiałkowe, dla psów z nietolerancją i uczuleniami na różne składniki, Dogs Plate Light – o ograniczonej kaloryczności oraz Dogs Plate Proliver – dla psów z wrażliwą wątrobą. Dla kotów oferujemy karmę z kurczakiem, wołowiną lub dorszem w towarzystwie niezbędnych podrobów oraz suplementów. Oprócz wysokiej zawartości mięsa każda z karm ma starannie skomponowane pozostałe składniki, które doskonale odżywiają organizm zwierząt domowych i zapewniają im wszystko co najlepsze i czego potrzebują.

 

Wszystkie produkty dostępne są w słoiczkach o pojemnościach 100, 180 oraz 360 gramów. Zawekowane karmy dostarczane są do domów, a w przypadku większego zamówienia odpowiedni pakiet ustalany jest na podstawie indywidualnej konsultacji z właścicielem czworonoga. Dogs Plate to produkt tworzony z miłością i pasją przez właścicieli psów i kotów, którzy szukali sposobu na to, aby zadbać o swoich podopiecznych najlepiej jak to możliwe.

 

www.dogsplate.com

 

Newsletter
close slider

    Zapisz się do newslettera