Veteral – Suplementy na wszystkie cztery łapy

Zdrowe zwierzęta to szczęśliwe zwierzęta i szczęśliwy właściciel. Dużo się mówi o wpływie zrównoważonej diety zarówno dla ludzi jak i zwierząt. O ile w przypadku ludzi łatwo jest zauważyć pierwsze oznaki niedoborów pokarmowych czy pierwsze symptomy chorób, tak u zwierząt sprawa jest nieco trudniejsza. Poznaj wysokiej jakości suplementy diety marki Veteral, która pomaga zachować zdrowie i witalność Twoim pupilom.

Czy suplementy są potrzebne zwierzętom?

Zwierzęta tak samo jak ludzie – potrzebują wsparcia organizmu. Często spożywany pokarm nie zaspokaja wszystkich potrzeb. Dlatego suplementy diety dla zwierząt to rozwiązanie dla Twojego psa lub kota, które wzmocni ich organizm dostarczając cennych składników. Dbasz o siebie? Zadbaj też o swojego psa i kota!

Czym są suplementy dla zwierząt?

Suplementy dla zwierząt to kapsułki z aktywnymi składnikami, witaminami i minerałami. W składzie znajdziesz to co najlepszego może dać nam natura. Receptury tworzone są przez specjalistów w tym lekarzy weterynarii, którzy na co dzień spotykają się z problemami zwierząt.

Marka Veteral posiada pozytywną opinię i rekomendację Katedry Chorób Wewnnętrznych z Klinika Wydziału Medycyny Wetreynaryjnej.

Poznaj jakie suplementy możesz zaoferować swojemu zwierzakowi.

RELAX FORMULA

Suplement diety oparty na naturalnych ekstraktach z roślin takich jak ekstrakt z liści zielonej herbaty czy kozłka lekarskiego wzbogacony o witaminę B6 i L-Tryptofan, którego celem jest wsparcie układu nerwowego zwierzaka. Suplement występuje w wersji dla psa i kota. Psy często są narażone na wiele sytuacji stresogennych oraz są bardzo wrażliwe na hałas.Koty często bywają nadmiernie pobudzone czynnikami zewnętrznymi. Zadaniem suplementu jest wsparcie zwierząt w stanach stresowych. Suplement łagodnie wycisza i pozwala Twojemu zwierzakowi na odpoczynek.

BIOTIN FORMULA

Jeśli sierść Twojego zwierzaka stała się matowa i wypada w nadmiernej ilości nawet po okresie linienia to oznaka, że brakuje mu witamin i minerałów. Biotin Formula to kompleksowy suplement w którego składzie znajduje się witamina E, cynk, witamina A i D-biotyna. Zadaniem suplementu jest przywrócenie lśniącej i gładkiej sierści oraz ograniczenie jej wypadania. Suplement uzupełnia również trudno dostępne składniki dla psa i kota. Efekty stosowania zauważysz gołym okiem na swoim czworonogu.

LIVER FORMULA

Niestety ale Twój zwierzak nie powie Ci co mu dolega. Dlatego Twoja czujność w tym przypadku jest na wagę złota. Suplement liver Formula stworzony jest w oparciu o naturalne wyciągi bezpieczne dla zwierząt. Ostropest Plamisty w tym jego aktywny składnik jakim jest sylimaryna pozytywnie wpływa na ochronę i odbudowę wątroby – jednego z najważniejszych organów trawiennych. Suplement działa lekko moczopędnie pomagając usunąć szkodliwe substancje i toksyny. Pamiętaj, że poważne problemy trawienne należy skonsultować z weterynarzem.

COLLAGEN FORMULA

Dobra kondycja Twojego zwierzaka to podstawa jego zdrowia. Zapewnij im suplementację która zadba o ich mobilność. Wsparcie stawów gwarantuje kolagen z witaminą C, który zwiększa jego wchłanialność oraz glukozamina i chondroityna.Pamiętaj, że zdrowe zwierzę to sprawne wszystkie cztery łapy.

URINAL FORMULA

Naturalny suplement diety wspierający układ moczowy zwierząt. Zapobieganie jest o wiele łatwiejsze niż późniejsze leczenie. Choroby nerek to częsty powód wizyt w gabinecie weterynaryjnym. Tego typu schorzenia mogą być spowodowane niewłaściwa dietą lub wiekiem. O zdrowe nerek Twojego psa lub kota zadba o prawidłowe pH moczu, które zapobiega stanom zapalnym. Skład suplementu opiera się na ekstrakcie z żurawiny oraz pietruszki. Działaj profilaktycznie i z Urinal Formula.

Wybierz odpowiednią formułę dla psa lub kota i zadbaj o zdrowie swoich zwierzaków z suplementami Veteral.

Newsletter
close slider

    Zapisz się do newslettera